info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

AÇIK KANALLARINIZDA TEMASSIZ DEBİ ÖLÇEBİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUYDUNUZ?

Detectronic Ltd marka Orakel Temassız açık kanal debimetresi; suyun yüzey hareketleri ve sensöre gelen darbeleri iletmek için mikrodalga teknolojisini kullanan, en doğru hızı belirlemek için analizler yapan temassız bir akış hızı ölçerdir.

Maksimum performans ve kolay kurulum için 45 ° açılı montaj braketi ile birlikte verilen sensör, kanalın genişliğine bağlı olarak tekli veya çoklu noktalarda hızı ölçmek için radar teknolojisini kullanan temassız akış sensörü, temassız seviye ölçer ile birleştirildiğinde komple bir akış ölçüm sistemi oluşur. Sabit veya portatif atıksu izleme sistemi olarak, atık su arıtma tesislerinde, endüstriyel ölçümlerde, sulama kanallarında, nehirlerde, derelerde, ırmaklarda, tahliye kanallarında, depo giriş çıkışlarında ve proje simülasyonlarında kullanılabilir.

ORAKEL kontrol ünitesi ile birden fazla sistemi kullanmayı bırakabilir ve istediğiniz her parametreyi tek bir çözümde birleştirebilirsiniz. Hem debi, hem seviye, hem de su parametlerini tek bir ünitede birleştirerek tam bir proses kontrolü sağlayabilirsiniz.