info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

AKIŞKANINIZ NE KADAR İLETKEN?

AnaCONT 2 telli mini kompakt iletkenlik transmiteri, bir akışkanın iletkenliğini ölçmek ve giriş sinyalini 4-20 mA çıkışına dönüştürmek için tasarlanmıştır. Temiz ve kristalleşmeyen sıvıların iletkenliğini ölçmek için uygundur. Yüzme havuzu ve içme suyu ekipmanlarının sürekli iletkenlik ölçümü, su arıtma sistemleri, kimyasal endüstri, ilaç endüstrisi, yiyecek ve içecek endüstrisi, su ve atıksu endüstrileri içinde geniş bir yer bulmaktadır.

Transmiterin küçük boyutu ve hafifliği nedeniyle doğrudan tanklara, boru hatlarına, konsol veya desteksiz makinelere monte edilebilir. 2 telli mini kompakt vericiler, geniş ölçüm aralığı ve HART çıkışı ile gerek HART girişli ekranlar gerekse HART-modem kullanarak bilgisayarınıza veri aktarabilirsiniz.

Güç kaynağı: 12-36 V DC, ortam sıcaklığı 0 ° C …+ 70 ° C arasında, proses sıcaklığı ise – 10 ° C… + 70 ° C arasındadır. Maksimum 16 bar basınç altında çalışabilir, ölçüm aralığı 1 μS / cm – 20 μS / cm, 10 μS / cm – 200 μS / cm, 100 μS / cm – 2000 μS / cm olarak seçilebilir.

Ürün ile detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr