info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

AQUASCAN 620L – Laptop Su Kaçağı Tespit Korelatörü

AQUASCAN 620L – Laptop su kaçağı tespit korelatör’ü

Aquascan 620L laptop su kaçağı tespit korelatör’ü mevcut su kayıp-kaçak sistemlerine göre daha kompakt bir yapıya sahip ve taşınabilir bir Bilgisayarlı Korelatördür. Aykome Mühendisliğin sizlere sunduğu bu ürün, Yüksek performans, şık tasarım, kompakt boyut, telsiz şeklinde verici sensörler ve gelişmiş özellikleri ile mevcut sistemler arasında en hassas sonuçlar verir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

-Pilli Verici: Daha önceki laptop su kaçağı tespit korelatör sistemlerde vericiler ve sensörler arasındaki kablolar büyük sorunlara neden olmuştur. GUTERMANN verici ve sensörü birleştirerek küçük, kompakt sensörler üretti ve bu sorunları ortadan kaldırdı. LNC alıcı ve PC arasında Bluetooth İletişimi sağladığından laptop su kaçağı tespit korelatör’ü bakımı hakkında endişelenmenize gerek kalmadı.
-Dost Radyo Verici / Sensör: Bu küçük kompakt verici sensörler bir yeraltı debi odasına monte edilerek verici kutusuna ihtiyaç duymadan korelasyon verilerini bilgisayarınıza iletebilir.
-Frekans ve Spektrum Grafikleri: Frekans ve Çapraz Korelasyon Spektrumu gibi bilgileri filtreleme ayarları yaparak korelasyon grafiğinde görüntüleyebilirsiniz.

-Dinamik Filtreleme: Filtreler dinleme/kayıt sırasında veya sonrasında korelasyonu ayarlanabilir ve hemen etkisi görüntülenebilir. Bu son derece duyarlı ayar her zamankinden daha zor bulunan Kaçak sızıntı seslerini hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar.
-Otomatik Filtre Analizi: Bu gelişmiş özellik korelasyon sırasında aktif hale getirilebilir. Otomatik filtreleme özelliğini etkinleştirdiğinizde Aquascan 620L blok analizi sayesinde farklı noktalardan gelen birden fazla sesin aynı kaynaktan olup olmadığını ayırt etmesini sağlar. Ayrıca bu özellik sayesinde farklı gürültülerin birden fazla kaçağa ait olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

EK ÖZELLİKLER

-Yüksek Performans Ve Hassas Kaçak Tespiti: 16.000 puan yüksek ölçüm çözünürlüğü, çok hassas olan kaçak ve sızıntı noktalarının kesin olarak yerinin saptanmasına (100 m’de 1 cm yani 10.000’de 1 hata payı) izin verir.
-Sağlam Tasarım: Bu Sistem günlük kullanım için tasarlanmıştır, zor çevresel faktörlere karşı oldukça korunaklıdır.
-Düşük Frekans Modu, Son Derece Hassas Sensör: Düşük frekans mod Plastik (PVC, HDPE, PE v.b.) borular üzerindeki zorlu kaçakları bulmak için optimize edilmiş üst düzey bir özelliktir.
-Aquascan 620L PC Yazılımı; görüntüleri aktarmak, profesyonel raporlar hazırlamanızı sağlamak ve kendi boru altyapınızı oluşturmak gibi özellikleri sağlayan dahili bir raporlama sistemine sahiptir. İsteğe bağlı aksesuarları sayesinde Sistem, PC yazılımı ile otomatik eşleme oluşturur. Bir el GPS cihazı da dahil olmak üzere “AKILLI CBS Paketi” (isteğe bağlı aksesuar) alarak Aquascan 620L’yi tüm haritalama sistemleri için kullanıma hazır duruma getirebilirsiniz.

GUTERMANN diğer bütün ürünlerinde olduğu gibi Aquascan 620L ürününün de ömür boyunca ücretsiz yazılım güncellemelerini sağlar.

EKİPMAN ve AKSESUARLAR

-1 x Araç üstü antenli ve Laptop bağlantılı korelatör alıcısı
-1 x Çift stereo kulaklık
-2 x Korelatör sensör  
-1 x Alıcı ve korelatörler için araç şarj kablosu
-1 x 110-240 V AC adaptör
-1 x Kullanma kılavuzu
-2 Yıl garanti

OPSİYONEL AKSESUARLAR

– Sağlamlaştırılmış dokunmatik ekranlı Windows tablet PC

-Önceden yapılandırılmış düşük maliyetli Laptop

-1 Çift paslanmaz çelik hidrofon

– Tüm seti taşıma çantası

KAÇAKLARI ve SIZINTILARI BULMAK ÇOK KOLAY

Çok kolay – Bırakın sızıntıları tam olarak tespit edelim: AQUASCAN 620L yazılımı, GUTERMANN’in tamamen yenilenen Java tabanlı yazılım platformunu temel alarak ve en üst düzey korelatör model AQUASCAN TM2 modelinde olduğu kadar basit ve gezinmesi kolay kullanıcı arayüzü sağlar. Aynı zamanda, GUTERMANN’in en yeni Laptop korelatör üretimi hem deneyimli operatörler hem de yeni başlayanlar için bu kadar etkili kılan aynı özelliklerden bazılarına sahiptir. Son derece gelişmiş “Otomatik Filtre”, ilgilenilen en uygun frekans bandını otomatik olarak seçer ve vurgulanan kaçak/sızıntı tespit etmek için onları daha da güçlendirir. Olası sızıntı gürültüsü kaynaklarını tespit etmek için artık manuel filtrelerle uğraşmanıza gerek yok. Bir sızıntının yada kaçağın varlığı hakkında belirsizlikleri ortadan kaldırır. AQUASCAN 620L hepsini sizin için yapar ve bir korelasyonda birden fazla sızıntıyı bile tespit edebilir.