info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

AQUASCOPE 2 – İç Tesisat Sızıntı Tespit Aleti

GENEL ÖZELLİKLER

Düşük bütçe ile saf ve net ses kalitesi: Uygun satın alma fiyatı olmasına rağmen AQUASCOPE 2 de yapısal ve ses kalitesinden ödün verilmedi. Eğer olağanüstü bir ses kalitesi ve kullanımı basit bir akustik dinleme cihazı arıyorsanız, AQUASCOPE 2 iç tesisat sızıntı tespit aleti tam da size göre bir tercihtir.

İhtiyaca uygun aksesuar seçimi: AQUASCOPE 2 için temel set, manyetik bir akustik mikrofon içerir. Bununla birlikte, AQUASCOPE markalı tüm zemin mikrofonları (zemin veya cep boyutunda), tüm elektronik dinleme çubukları ihtiyaçlarınıza bağlı olarak AQUASCOPE 2’ye bağlanabilir.

Rahat kullanım için kemer klipsi ve tek tuşla çalıştırma: AQUASCOPE 2 amplifikatörü hafif, kompakt ve IP54 korumalıdır. Aynı zamanda kemerinize de takılabilir. Böylece cihazınızı bir elinizle kullanabilir ve diğer elinizle de dinleme cihazınızı hareket ettirebilirsiniz.

Maksimum bağımsızlık ve taşıma kolaylığı: AQUASCOPE 2, aracınızın arkasında sizi rahatsız etmeyecek şekilde saklanabilir ve taşınabilir. Gerekli olan tek güç kaynağı, kolayca değiştirilebilen dört adet Alkali AA Piller’dir. Bu sayede, bir yandan uzun süre kaçak kontrolü yaparken bir yandan da maksimum kullanılabilirlik ve güvenilirliğin keyfini çıkartırsınız.

 

 

SİSTEM İÇERİĞİ

1 Amplifikatör ünitesi
1 El mikrofonu 
1 Bağlantı kablosu
1 Çift stereo kulaklık
1 Kullanım kılavuzu
1 Çift uzatma çubuk
1 Sağlam taşıma çantası
2 Yıl garanti

İsteğe Bağlı Sızıntı Tespit Aksesuarları

1 Cep mikrofonu 
1 Elektronik dinleme çubuğu
1 Zemin mikrofonu

ÖZEL NOTLAR

Fiziki ve idari su kayıplarının, toplam su kayıpları içindeki payları, ülkeden ülkeye büyük farklılıklar gösterebilmektedir. Örnek olarak, bazı Afrika kıtası ülkelerinde izinsiz su tüketiminin yüksek olmasından dolayı idari su kayıplarının toplam su kayıplarına oranı diğer ülkelere göre daha yüksektir. Genel olarak, toplam su kayıplarının yaklaşık %60’lık kısmı fiziki su kayıpları ve yaklaşık %40’lık kısmı da idari su kayıplarından oluşmaktadır. Ülkemizde genellikle fiziki su kayıpları, idari su kayıplarından daha fazladır.

Takım Çantasının Vazgeçilemeyenleri: ÇEKİÇ, TORNAVİDA, PENSE, AS2…
Hemen her evde bulunan küçük alet çantanıza yardımcı bir alet daha eklemeye hazır olun. Evlerimizin, ofislerimizin ve dükkanlarımızın içme suyu tesisatlarında meydana gelen arızaları, kullanımı “tornavida” kadar kolay olan Gutermann marka Aquascope 2 model “Su Kaçağı Tespit” cihazı ile tespit etmek mümkün. Alman teknolojisi ile üretilen AS2 akustik mikrofonunu, bütçenize uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.
Tek tuş ve tek el ile kullanılabilen bu pratik cihaz, tesisatçıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Ergonomik tasarımı sayesinde pantolon kemerlerine takılabilen bu “küçük ama etkili” enstrümanı, çok kısa süre içerisinde kullanabildiğinizi siz de göreceksiniz.