info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

AQUATRACER 300 – Yeraltı Kablo ve Boru Tespit Dedektörü

AQUATRACER 300, gömülü altyapıyı korumaya kararlı olanlar için tasarlanmış basit ve doğru bir hat ve kablo bulucudur.

Güçlü, şarj edilebilir ve çok yönlü: AQUATRACER 300, kalabalık irtifak alanlarındaki sıkışık yerler, uzun boru ve kablo hatlarının yanı sıra temel servis kesintileri için idealdir. Kullanıcıların mevcut frekansları kendi özel ihtiyaçlarına göre uyarlamalarına olanak tanır. Frekanslar, kullanıcının konum belirleme ihtiyaçlarına göre isteğe bağlı olarak eklenebilir veya silinebilir.
5 ohm’dan 25.000 ohm’a kadar 10 watt güç ve otomatik empedans uyumu, yeterli sinyal uygulamasını sağlar. 84 Wh Lityum İyon piller, hafif bir tasarım ve daha uzun çalışma ömrü sağlar.
Rahat ve rahat kullanım: PathfinderTM
Verici ve alıcı arasında, kullanıcının vericinin çıkış gücünü ve frekansını doğrudan kontrol etmesini sağlayan bir uzak bağlantı
alıcı (350 metreden fazla), cihazlar arasında ileri geri yürümeyi ortadan kaldırır.
Geniş, yüksek kontrastlı LCD, her türlü aydınlatmada net bir şekilde görülebilen sinyal yanıtı sunar. Otomatik derinlik, otomatik akım ve proksimal yön okları, en parlak güneş ışığında veya daha loş koşullarda görüntülemek için arkadan aydınlatmalıyken okunabilir.
Her duruma uyum sağlamak için zengin özellikler: Bireysel yerleştirme gereksinimlerine göre hazırlanmış 1000’den fazla programlanabilir frekans.
8 Konum Belirleme Modu: çok kanallı işlemci, doğruluğu garanti eden çok antenli bir diziden eşzamanlı alan algılamasına izin verir.
Otomatik Empedans Eşleştirme Teknolojisi, güç tüketimini en aza indirirken iletim aralığını en üst düzeye çıkarır.
Sabit Derinlik ve Akım Ölçümü, hattın derinliği ve sinyal durumu hakkında gerçek zamanlı güncellemeler sağlar.
Çok çeşitli aksesuarlar mevcuttur: İki endüktif kuplör satın alınabilir ve aşağıdaki durumlarda canlı kablolara sinyal uygulamak için AQUATRACER 300 ile birlikte kullanılabilir.
doğrudan bağlantı mümkün değildir:

  1. 8kHz ila 82kHz çalışma frekans aralığına sahip 4” endüktif kuplör;
  2. 82kHz ve 815Hz çift frekanslı 7” esnek endüktif kuplör
    Farklı frekanslara sahip bir dizi sonda, yolu ve tıkanıklıkları izlemek için basınçsız borularda 7,5 metrelik bir aralıkta bağımsız sinyal vericileri olarak kullanılabilir.