info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

AYKOME VARKEN SU KAÇACAK DELİK BULAMAZ !!!

Aquascope 3-Yeraltı sızıntı tespit cihazı içme suyu hattında meydana gelen su kayıp kaçak tespiti için su boru hatlarının üzerinden dinleme yaparak su kayıp kaçak noktasını bulmanızı sağlayan özel dizayn edilmiş profesyonel bir cihazdır. Aquascope 3 basınçlı her türlü boru hatlarının yer üstünden akustik mikrofonla dinlenerek su kayıp kaçak sesinin en yüksek olduğu noktanın tespitini yapabilen son derece hassas bir yer mikrofonudur.

Özel mikrofon yapısı ve amplifikatör (ana ünite) özelliği ile büyük çaplı borularda bile en düşük su kayıp- kaçak sesini çok net tespit etmeyi sağlar. Gutermann distribütörü olan Aykome Mühendislik aracılığı ile cihazı en güvenilir yollarla teslim alabilirsiniz.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

-Pratik tasarım ve yüksek taşınabilirlik: Aquascope 3; noktasal su kayıp-kaçak tespiti yapmanız için profesyonel tespit uzmanları tarafından tasarlanmıştır. Sağlam, hafif ve ergonomik dizaynı sayesinde oldukça kullanışlı ve korunaklı bir yapıya sahiptir.

-Basit ve Kolay kullanım özelliği: Aquascope 3’ün güçlü yerleşik özelliklerini çalıştırmak için tek bir düğme yeterlidir. Filtre ayarları son derece kullanıcı dostudur. Her hangi bir istenmeyen parazit veya arka plan gürültüsünü bastırmak için ayarlanabilir filtre ayarını yaparak zor kaçakları bulabilirsiniz. Arka ışık fonksiyon özelliği sayesinde gece çalışmaları için oldukça uygundur.

-Yüksek kalite ve bakım özelliği: Aquascope 3; yüksek performanslı sensör teknolojisi ve en dayanıklı bileşenleri kullanır. Tüm kablo, konektör ve Double A pillerin sağlam tasarımı sayesinde bakım gerektirmeyen, güvenilir ve maliyeti düşük bir üründür. Sağlam bir taşıma çantası günlük kullanım için Aquascope 3 ‘e yeterli koruma sağlar. Ayrıca karşılaşılabilecek bütün sorunlarda Gutermann bütün ürünlerine 2 yıl üretim garantisi sağlamaktadır. Aykome olarak distribütörlüğünü yaptığımız bütün Gutermann ürünlerine kullanım ömrü boyunca firma desteği sunmaktayız.

-“Minimum Gürültü Seviyesi” fonksiyonu: Bazı akustik cihazlar su kayıp kaçak hakkında kullanıcıya düz “kaçak değer’i” verirken, Aquascope 3 diğer ortam seslerini geçerek bağımsız bir sızıntı değeri kaydetmenizi sağlar.

EKİPMAN ve AKSESUARLAR

– 1 x Amplifikatör (Ana Ünite) – bel kemeri ile birlikte

– 1 x Yer Mikrofonu

– 1 x Stereo Kulaklık

– Taşıma Çantası

– 2 Yıl Garanti

Detaylı bilgi için bizime iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr

#aykome#aykometurkiye#mühendislik#ankara#yeraltı#dinleme#ölçüm#akustikmikrofon#acoustic#listening#engineering#gutermann#water#leak#detection

OLYMPUS DIGITAL CAMERA