info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

ÇARKIFELEK SEVİYENİZ İÇİN DÖNÜYOR!

nivorota

NIVOROTA döner kanatlı seviye şalter serisi veya diğer bir isimle döner pedal seviye anahtarı, topaklı veya tozlu malzemelerin ve granüllerin seviyesini tespit etmek için kullanılabilir. Döner tip seviye anahtarı; tanklara, silolara ve haznelere monte edilebilir. Taş, uçucu kül, kum, kömür, yem, pancar dilimi vb. depolanmış malzemelerin dolumunu ve boşalmasını izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Başlıca özellikler; plastik veya alüminyum gövde, aşırı akım koruma fonksiyonu, motor kapatma özelliği, esnek bağlantı seçeneği, çubuk veya kablo ile 3 m’ye kadar uzatılmış versiyonlar, yüksek sıcaklık versiyonu, IP 67 koruması, Dust-Ex sertifikalı versiyon. Güç kaynağı: 24 V AC / DC, 120 V AC, 230 V AC, Ortam sıcaklığı: – 30 ° C… + 60 ° C, Proses sıcaklığı: – 20 ° C… + 200 ° C, Basınç: maks. 3 bar, Çıkış: Röle 250 V AC, 10 A, Proses bağlantısı: 1 “, 1½”, montaj plakası ve spesifik nitelikte çok çeşitli özelliklere sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr

#aykome#ankara#mühendislik#nivelco#nivorota#seviye#ölçüm#şalter#anahtar#nivorota#engineering#measurement#level#proses#control#connection#pressure