info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

DETECANALYTICS – Atık Su Analitik Veri Grafik Yazılımı

DetecAnalytics, atık su ağları için yapay zeka destekli bir tahmine dayalı analitik aracıdır. DetecAnalytics, günün 24 saati doğru tahminler ve eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlayarak su ve kanalizasyon şirketlerinin (WaSC’ler) atık su şebekesi hakkında bilinçli kararlar vermesini sağlar.
Su toplama havzasının etrafına stratejik olarak yerleştirilmiş detektronik akış ve seviye monitörleri, akış ve seviye verilerini toplar. Bu bilgiler DetecAnalytics’e iletilir; Alınan bilgileri kullanımı kolay panolarda ve analiz için raporlarda görüntüleyen güvenli, güvenilir bir bulut platformu.

Akıllı algoritmalar kullanılarak, gerçek zamanlı veriler, geçmiş veri kümeleri ve yağış verileri gibi diğer kaynaklardan alınan bilgiler, eyleme dönüştürülebilir içgörülere dönüştürülür. Makine öğrenimi teknolojisi, kuru hava akışı (DWF) tahminleri yapar ve gelecekteki akışı tahmin etmek ve ağdaki anormallikleri belirlemek için ek verileri kullanır.
Detectronic veri teknisyenleri, alarm protokollerini doğrulamak için verileri tahmine dayalı analitik yazılımıyla birlikte gözden geçirir. Ek insan müdahalesi, mevcut veya geçici anormallikleri, mevsimsel değişiklikleri ve dış etkileri tespit etmeye yardımcı olur. Yapay zeka ve insan analizinin birleşimi, DetecAnalytics’i gerçekten benzersiz kılıyor.

ANA ÖZELLİKLER

24 saat GERÇEK ZAMANLI
RAPORLAMA
Atık su şebekenizde günün veya gecenin herhangi bir saatinde neler olduğunu anlayın

KANALİZASYON OLAYI
TAHMİN YAZILIMI

Algoritmalar, kanalizasyon koşullarına ve hava düzenine dayalı olarak gelecekteki davranışları tahmin eder

ANOMALİ TESPİTİ

Makine öğrenimi, program boyunca anormallik algılamanın sürekli olarak iyileştirildiği anlamına gelir

TAMAMLAYINIZ
HİZMET ÇÖZÜMÜ

İzleme ekipmanı, yazılım ve analizi tek çatı altında sağlıyoruz.

2 milyar TARİHİ
VERİ NOKTALARI

Makine öğrenimi sürecine yardımcı olmak için yıllar içinde toplanan verileri ekledik

AI/İNSAN
HİBRİT ANALİZ

Veri teknisyenleri, alarmları ve sistem performansını doğrulamak için yazılımla birlikte çalışır

NEDEN DETEKTRONİK SEÇMELİYİZ?

TEÇHİZAT
Detectronic, ekipman üreticisidir. Kanalizasyon şebekelerinde kullanılan debimetre ve seviye ölçerlerin yapımını, kurulumunu ve bakımını yapmaktayız.

YAZILIM
Kanıtlanmış bir tahmine dayalı analitik teknolojisi platformumuz var. Sistem, dünya çapında su şebekelerinde denenmiş, test edilmiş ve kullanılmıştır.

VERİ
Makine öğrenimi aşamasında verileri ve alarmları kontrol eden ve doğrulayan şirket içi bir veri merkezi ekibimiz var.