info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

DETECDATA – Yağmur Suyu ve Kanalizasyon Alarm Sistemi

Detectronic atık su debimetreleri, kanalizasyon havzası boyunca yer almaktadır. Düzenli önceden ayarlanmış aralıklarla, su debimetreleri veri günlüklerini toplar. Veriler daha sonra GPS aracılığıyla su analizinin otomatik olarak gerçekleştirildiği Detectronic çevrimiçi veri yönetim sistemine iletilir.

Detectronic, akış verilerine ek olarak met ofisinden alınan bilgiler de dahil olmak üzere birçok kaynaktan gelen verileri kullanır. DetecData bulut tabanlı sistemi kullanan kullanıcılar aşağıdaki özelliklere erişebilir:

SİTE GÖRÜNÜRLÜĞÜ
Google Haritalar ve sokak görünümü, standart olarak Detecdata’ya entegre edilmiştir. Site konumları, sitenin haritaları ve fotoğrafları üzerinde çizilir ve kullanıcılara sitenin ve bir bütün olarak ağın tam görünürlüğünü sağlamak için kurulum yüklenebilir. Kullanıcılar, belirli bir siteyle ilgili ayrıntılara erişmek için konum pinine tıklamaları yeterlidir.

ALARMLAR
DetecData, ayarların değiştirilmesine ve alarmlar, eşikler, kayıt oranları ve iletim frekansı için profillerin oluşturulmasına izin verir. Site alarmları, SMS veya e-posta yoluyla birden fazla cihaza otomatik olarak iletilecek şekilde programlanabilir.

GRAFİKLEME
Sezgisel grafik gezinme, büyük hacimli verileri verimli ve kolay bir şekilde keşfetmenize ve bunlar arasında gezinmenize olanak tanır. Sürükle ve bırak işlevi kullanılarak tek bir grafikte birden fazla site görüntülenebilir ve verileri toplamak ve profilleri karşılaştırmak için seçenekler mevcuttur. Aradığınız ne varsa, onu DetecData’da bulacaksınız ve daha fazla işlemek için dışa aktarmak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.

ANAHTAR ANALİZ ÖZELLİKLERİ
DetecData, verimli atık su yönetimi için size araçlar sunar. Şebekenizin içindeki ve etrafındaki atık su sayaçlarından alınan akış verilerini alır ve akıllı kararlar vermenizi sağlayan eyleme dönüştürülebilir bilgilere dönüştürür. İşte verilerle yapabileceğiniz bazı yararlı şeylerin kısa bir özeti.

GİRİŞ VE SÖZÜ
Ağınızdaki giriş ve sızma (I&I) oranlarını analiz edin

ETKİNLİK SÜRESİ İZLEME
Dökülme olayını, sıklığını ve süresini izlemek için EDM sistemlerini kullanın

AKIŞ ANALİZİ
Trendleri ve ortalamaları bulmak için akış, seviye ve hız verilerini kullanın

YAĞIŞ ANALİZİ
Günlük, aylık ve yıllık istatistiklere bakın