Uluslararası Partnerlerimiz

guterman

GUTERMANN, kendisini kentsel su altyapısında küresel su kaybı sorununu çözmeye adamıştır. Altyapımızdaki verimsizlikler nedeniyle içilebilir su kaybını azaltmaya yardımcı olan akıllı su teknolojilerinin geliştirilmesine öncülük ediyor ve bu nedenle suyu dünyanın en değerli kaynağı olarak koruyor.

GUTERMANN, 60 yılı aşkın süredir akustik kaçak tespit teknolojisinde dünya devidir. Ürün yelpazesi geleneksel akustik sızıntı tespitinin tüm alanlarını kapsar. Son 10 yıldır, tamamen otomatik, insansız ve kalıcı bir ağ izleme sistemi ortaya koydu. Bu, kullanıcının su şebekesindeki herhangi bir yerde küçük ve zor olsalar bile sızıntıları belirlemesine ve tespit etmesine olanak tanır. Kalıcı Ağ İzleme teknolojileri sayesinde, Akıllı Su Kaybı Yönetiminin lideri olarak kendini kanıtlamıştır.

Akıllı su kaybı yönetimi, Akustik kaçak tespiti, Gürültü kaydediciler, Kaçak bulma korelatörleri, Yer mikrofonları ve elektronik dinleme çubukları, Boru, vana bulucular ve Sabit ağ izleme alanlarında uzmandır.


isoil

1958″den beri ISOIL, ölçüm, otomasyon ve sıvı kontrolü alanında önemli çözümler sunuyor.

ISOIL, Entegre Su Döngüsü, HVAC ve Endüstriyel Otomasyon pazarlarında küresel bir akış ölçer üreticisi ve tedarikçisidir. Dünya çapındaki distribütör ağı sayesinde ISOIL, müşterilerimizin ve endüstriyel teknolojinin sürekli değişen taleplerini her şekilde karşılayabilecek öncü sistemler, ölçüm cihazları ve çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Elektromanyetik debimetreler, Ultrasonik Debimetreler, HVAC, Endüstriyel Otomasyon, BTU sayaçları, Enerji ölçer, Veri toplama ve yönetimi, Su arıtma, Su kemerleri, Sulama, Su dağıtım ve Dozajlama alanlarında uzmandır.


nivelco

NIVELCO, merkezi Macaristan’da bulunan şirket, seviye ve ölçüm cihazları alanında 40 yıllık geliştirme ve üretim tecrübesine sahiptir.

NIVELCO”nun sahip olduğu sekiz yan kuruluş ve dünya çapında 80 ülkede faaliyet gösteren distribütör ağı sayesinde, şirketin dünya pazarındaki rekabet gücünü kanıtlayan 1 milyonun üzerinde enstrümanı müşterileri ile buluşturdu. NIVELCO, 1989″da ayrı bir değerlendirme ünitesine ihtiyaç duymadan ilk kompakt ultrasonik seviye sensörünü geliştirdi ve şu anda dünyanın en büyük ultrasonik seviye vericisi üreticilerinden biridir.

Seviye transmiterleri, Analitik transmiterler, Sıcaklık ölçümü, Basınç sensörleri, Sinyal işleme üniteleri, Ultrasonik seviye ölçümü, Kılavuzlu Dalga Radarlar, Darbe Radarlar, Hidrostatik seviye ölçerler, Kapasitans seviye ölçerler, Titreşimli seviye şalterleri, Manyetik şamandıralı seviye şalterleri, Manyetostriktif seviye ölçerler alanlarında uzmandır.


SOFREL, 50 yılı aşkın bir süredir Fransa’da içme suyu, atık su, havalandırma tesisat ağlarının uzaktan kontrol ve yönetimi için bağlantılı ekipman sunmaktadır. Her türlü iletim ortamında (2G,3G,4G ağları, NB-Iot, Radyo, ADSL, Ethernet vb.) uzaktan iletişim kurabilen SOFREL uzaktan yönetim ürünleri, tüm kullanım durumlarına ve kontrol edilecek kurulum türlerine uyum sağlar.

Zorlu ortamlardaki tesislerin kısıtlamalarını karşılamak üzere tasarlanan SOFREL çözümleri, yenilik, performans, sağlamlık ve kullanım kolaylığını bir araya getirir.

Fransa, Almanya, İspanya, İtalya ve Singapur”da kurulan LACROIX SOFREL Çevre faaliyeti, 40″tan fazla ülkede de temsil edilmektedir.

Uzaktan kontrol, SCADA Otomasyon, Su şebekeleri, Arıtma, Çoklu kullanım, veri kaydedici, atık su ve uzaktan yönetim alanlarında uzmandır.


REZATEC iş liderlerinin yer tabanlı varlıklarını ve kritik altyapılarını uzaktan ve ölçekte yönetmelerine yardımcı olur.

Güçlü çözümlerimiz, varlık bütünlüğünü tehdit eden fiziksel ve çevresel tehlikelere ve müşterilerimizin para kazanmalarına, varlıklarının değerini en üst düzeye çıkarmasına olanak tanıyan faktörlere bakmak için en gelişmiş yapay zeka analitiğini öncü uydu görüntüleri ile birleştirir.

Yer Gözlem Analitiği, Uydu Görüntüsü Asimilasyonu ve İşleme, Havza Yönetimi, Boru Hattı Kaçak Tespiti, Mahsul Verim Yönetimi, Turbalık Bütünlük Haritalama, Tarımsal Yaygın Kirlilik Analizi, Orman Yönetimi, Jeo-uzamsal, Uzaktan Algılama, Baraj İzleme, Jeo-uzamsal AI ve Uydu Veri Analitiği alanlarında uzmandır.


Detectronic, su izleme konusunda uzmandır. Düzenleyici ve çevresel uyumluluğu sağlamak, süreç verimliliğini artırmak, taşkınları önlemek ve kirliliği azaltmak için su şirketleri ve endüstriyel müşterilerle birlikte çalışır.

İzleme ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve kurulumunda uzman olan Detectronic, uygun maliyetli, teknolojik olarak gelişmiş akış, seviye ve su kalitesi ölçüm sistemleri sunar. Tesisatlar, ticari atık izleme, taşkın riski yönetimi veya ulaşılması zor boru ağlarında sıvı ölçümü içerir. Akış ve yük araştırmaları gibi kısa vadeli projeler veya uzun vadeli sürekli izleme projeleri için uygulanır.

Akış ve seviye izleme ekipmanı üretimi, Çevresel izleme teknolojilerinde uzmandır.