info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

Gizli Saklı Kalmasın!

GUTERMANN AQUATRACER 300, altyapıyı korumak için tasarlanmış gelişmiş ancak kullanımı basit bir boru ve kablo bulucudur. Gürültülü ve kalabalık alanlarda, metalik esaslı ve/veya sinyal aksamlı uzun boru ve kablo hatlarının tespiti için idealdir. Kullanıcıların mevcut frekansları kendi özel ihtiyaçlarına göre tanımlanır. Frekanslar, kullanıcının konum belirleme özelliğini kullanma isteğine bağlı olarak eklenebilir veya silinebilir. Verici ve alıcı arasında, vericinin çıkış gücünü ve frekansını doğrudan kontrol etmesini sağlayan uzak bir bağlantı (alıcı, 350 metreden fazla), cihazlar arasında ileri-geri yürümeyi ortadan kaldırır.

Otomatik Empedans Eşleştirme Teknolojisi ile güç tüketimini en aza indirirken iletim aralığını en üst düzeye çıkarır. Her koşula uyum sağlayabilmesi için hali hazırda 1000’den fazla programlanabilir frekansı bulunmaktadır. 84 Wh Lityum İyon piller, hafif bir tasarım ve daha uzun çalışma ömrü sağlar. Farklı frekanslara sahip bir dizi sonda, yolu ve tıkanıklıkları izlemek için basınçsız borularda 7,5 metrelik bir aralıkta bağımsız sinyal vericileri olarak kullanılabilir. Çok çeşitli aksesuarlar mevcut olan cihaz da iki endüktif kuplör bulunur; biri 8kHz ila 82kHz çalışma frekans aralığına sahip 4” endüktif kuplör ve diğeri 82kHz ve 815Hz çift frekanslı 7” esnek endüktif kuplör.

Detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr

aykome#aykomemühendislik#mühendislik#ankara#yeraltı#ölçüm#gutermann#aquatracer#engineering#measurement#flow#underground#ground#cable#battery