Portatif Ultrasonik Debimetre MANİSA-MASKİ’ye hayırlı olsun.

ISOIL-marka-debimetre-maski-nioe6fjlaho62l5v8oxr8v4kpib7y7o4h8d3zv37vq

Manisa Büyükşehir Belediyesi MASKİ ( Manisa Su ve Kanal İdaresi) debi ölçümünde ISOIL Marka portatif debimetremizi tercih etti.

Belediye yetkililerinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz ISOIL Marka IFX P-200 Model Portatif Ultrasonik Debimetremizin eğitimini gerçekleştirdik. Şehzadeler ilçesinde bulunan Akpınar Terfi Merkezinde kurum personelinin eşliğinde montaj ve ölçüm çalışmaları yaptık. Alınan sonuçlar ve kullanım kolaylığı bütün Belediye Yetkilileri ve Personellerince takdir ve beğeni gördü.

Türkçe dil tercihi , DN50-DN3000 mm çaplarda ölçüm yapabilme , 3 Boyutlu Montaj Tekniği ile uygulama esnasında hatta yerleştirilen sensörlerin pozisyonunun cihaz tarafından yönlendirilmesi ve sinyal kalitesinin otomatik ölçülmesi , dahili hafızasıyla 100.000 veri kaydedip ücretsiz yazılımı ile bilgisayar ortamına aktarılması , Et Kalınlığı Ölçer in pratikliği ve hassasiyeti , şarj edilebilir olması ve 24 saat giden şarj ömrü , Hafif ve kullanışlı taşıma çantası bizi rakiplerimizden öne çıkartan özelliklerimizden bir kısmı oldu.

AYKOME Firması olarak MASKİ yetkililerini ISOIL Marka Debimetreleri tercih ettikleri için kutlar misafirperverlik ve yoğun ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.