SİLO İZLEME SİSTEMİ !

NIVELCO NIVOCONT serisi titreşimli çubuk seviye şalterleri diğer adıyla titreşimli seviye anahtarı (çubuk tip), minimum 0.05 kg / dm3 (50 oz / ft3) yoğunluğa sahip, düşük ve yüksek seviye granül ve toz ölçümü için tasarlanmış sağlam cihazlardır. Tanklara, silolara veya hazne kutularına monte edildiğinde, doldurma / boşaltmayı kontrol edebilir veya emniyetli alarm sinyalleri verebilir. Çalışma prensibi, elektronik devrenin çubuk probundaki titreşimi uyarması üzerine kuruludur. Ortam çubuklara ulaştığında ve onu kapattığında titreşim durur, ortam çubuktan çıktığında serbestçe titrer. Elektronik titreşim değişimini algılar ve seçilen bir gecikmeden sonra çıkış sinyali verir.

Çalışma alanları; granül malzeme ve min. 0.05 kg / dm³ kütle yoğunluğunda malzeme kullanan yerlerde, tarım, inşaat malzemeleri, kimyasal endüstri, yiyecek ve içecek, maden endüstrisi, enerji santralleri, kâğıt fabrikası, geri dönüşüm, plastik endüstrisi. Plastik veya alüminyum gövde, seçilebilir yoğunluk, yüksek veya düşük alarm seviyesi, seçilebilir anahtarlama gecikmesi ve Dust-Ex modelleri bulunan cihazda maks. sıcaklık 160 °C (320 °F)dir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr

#aykomemühendislik#aykome#ankara#ölçüm#seviye#titreşim#seviyeşalter#switch#şamandıra#seviyeanahtarı#çubuktip#transmitter#yoğunluk#engineering#level#water#solids#liquid#probe#measurement#rela