info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

HARVEST SAT- Freze Optimizasyonu

DOWNLOADS

Arzı tahmin edin ve fazlalığı azaltın
Değirmen optimizasyonu ürünümüz, mahsul veriminin erken ve dinamik görünürlüğünü sağlar. İşlemcilerin üretimi dinamik olarak planlamasını ve optimize etmesini sağlamak için gelişmiş yapay zeka ve mahsul modelleme araçlarıyla birleştirilmiş uydu ve çoklu veri beslemelerini kullanır. Sık sık yenilenen içgörüler, sezon içi planlama ve risk azaltma faaliyetleri hakkında bilgi verir. Doğru tedarikçilerden doğru hacimleri doğru bir şekilde temin etmek ve değeri optimize etmek için fabrika üretkenliğini en üst düzeye çıkarmak için bu hizmeti kullanın.

İşleme operasyonlarını planlayın, programlayın ve optimize edin

Mahsul verimini tanımlayın
Mahsul verimini, durumunu ve hacimlerini doğru bir şekilde belirleyerek hasat değerini belirleyin ve optimize edin.

Hasat sıralamasını optimize edin
Hasat ve lojistik sürelerini hızlandırın ve tam zamanında tedarik sağlamak için uygun maliyetli nakliye rotaları planlayın.

Üretim verimini artırın
İşleme tesislerinize akan mahsul kaynaklarını optimize edin. Üretim hacmini en üst düzeye çıkarın ve maliyetleri azaltın.

Önemli bir avantaj
Geospatial AI, sezon öncesi ürün rotasyonu planlama ve tedarikini bilgilendirir. Dinamik verim tahminleri, fabrika girdi planlamasına ve hasat sıralamasına olanak tanır. Mahsul değerini en üst düzeye çıkarmak ve karlılığı artırmak için kullanın.