info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

HASSASİYET ABİDESİ SONİK AİLESİ!

NIVELCO’nun, EasyTREK ve EchoTREK yüksek performanslı temassız seviye ölçerleri, ultrasonik pazarında genişçe bir üne sahiptir. Ultrasonik seviye ölçümüne ihtiyaç duyulan tanklarda, havuzlarda ve/veya açık kanal akışı ölçümünde kullanılabilir. Aynı zamanda buhar / duman karıştırıcı ve köpük gibi zorlu uygulamalar için de oldukça kullanışlıdır.

Easytrek ve EchoTREK grubu vericiler, sıvı seviyesi ile orantılı analog çıkış veya HART® dijital verilerini iletir. IP68 korumaya sahip EasyTREK, kullanılabilmesi için HART® (SP-500 serisi durumunda HART® 7) iletişimini kullanır. MultiCONT proses kontrolörüne / ekranına veya UNICOMM HART®-USB yardımıyla bir PC’ye bağlı çoklu bağlantı sistemlerine aktarılır, vericiler SAT-504 Bluetooth® HART® modem ile kablosuz olarak bir PC’ye de bağlanabilir. Her iki ultrasonik seviye vericisi de NIVELCO’nun kurulmuş SenSonic teknolojisini kullanmakta olup, QUEST + gelişmiş özellikli akıllı elektronik cihazlara bağlı 5 ila 7 derecelik tam ışın açısına sahip aralıklı transdüserler sinyal işleme algoritmasına sahiptir.

PP, PVDF, PTFE muhafaza ve dönüştürücüler, patlamaya dayanıklı modeller, güç kaynağı 11-36 V DC, ortam sıcaklığı – 30 ° C… + 80 ° C, proses sıcaklığI – 30 ° C … + 90 ° C, basınç (mutlak) 0.05 – 0.5 MPa (0.5 – 3 bar), ölçüm aralığı 0.2 – 25 m, çıkış 4-20 mA + HART®, Röle, proses bağlantısı 1 “BSP, 1½” és 2 “NPT ve IP68 korumaya sahiptir. Ürünün ATEX ve INMETRO onayları da bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. www.aykome.com.tr

aykome#aykomemühendislik#ankara#mühendislik#ölçüm#ultrasonik#seviye#şalter#transmitter#switch#leveltransmitter#level#measurement#levelswitch#sensor#engineering#nivelco#easytrek