info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

ISOD@M – DMA Veri Toplama ve Yönetim Yazılımı

ISOD@M, Isoil Veri Toplama ve Yönetim yazılımı, Flowiz hattının kolay veri toplama, veri ve sayaç performans analizi, su kaçağı kontrolü, uzaktan ve/veya kestirimci bakım, alarmlar ve olay yönetimi, doğru ve doğru şekilde sağlayan güçlü iletişim yeteneklerini geliştirmek için bir araçtır. kolay bir Google Harita uygulaması aracılığıyla cihazlarınızın tanımlanması ve konumu.

ISOD@M, GPRS iletişim kabiliyetine sahip diğer herhangi bir saha cihazı ile de iletişim kurabilir ve SCADA veya faturalandırma sistemleri gibi diğer sistemlere kolay arayüz/veri aktarımına izin verir.
Yazılımın yüksek modülerliği ve esnekliği, küçük bir cihaz ağına sahip Müşterilerin yanı sıra geniş bir sayaç ağına sahip olanlar veya sayaç sayısı veya coğrafi alan sınırlaması olmayan ölçüm bölgeleri için kolay bir seçimdir ve uygun maliyetlidir. Herhangi bir özel talep için özel olarak hazırlanmış veri yönetimi çözümü.

Çok seviyeli kullanıcı girişi olan özel Müşteri bölümü ile sunucu grubumuzun dışında web tabanlı hizmet olarak sunulan, Müşteriyi sunucu ve yazılım güncelleme/yükseltme veya yatırım konusunda herhangi bir sorundan kurtarır, kullanıcıları yalnızca kendi verilerine ve ağlarına odaklanmaya bırakır. yönetmek.

Yazılımı kendi sistemlerinin bir parçası yapmak isteyen Müşteriler için lisans tabanlı çözümler de mevcuttur.