info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

KATI-SIVI FARKETMEZ, TİTRETSİN YETER !

NIVOSWITCHcanvas-3-1

NIVOSWITCH titreşimli çatal tip seviye şalterleri veya diğer adıyla vibrasyonlu seviye anahtarı, sıvıların veya taneli/toz halindeki katı maddelerin seviye tespiti için en doğru fiyat/performans ürünüdür. Paralel vibrasyonlu çatal tip seviye anahtarları sıvılar için, paralel olmayan vibrasyonlu çatal tip seviye anahtarları katılar için özel olarak dizayn edilmiştir.

Su ve atık su endüstrisi, yiyecek ve içecek endüstrisi, kimya endüstrisi, petrol endüstrisi, yapı malzemesi endüstrisi, kâğıt endüstrisi ve denizcilik gibi birçok endüstride çok yaygın olarak kullanılmaktadır.

3 metreye kadar prob uzunluğu (10 feet), kimyasal dirençli plastik (PFA) kaplamalı versiyon, çeşitli proses bağlantıları, Ex-proof koruma sınıfı, 0,5 mikron hassas cilalamaya sahip hijyenik versiyonlar, ayarlanabilir hassasiyet, IP67, IP65/IP68 koruma sınıfları, röle veya elektronik çıkış gibi birçok konfigürasyon seçeneklerine sahiptir.

Ürün ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

#aykome#muhendislik#seviyeolcer#katı#anahtar#titreşim#katı#sıvı#ölçüm#çataltip#su#exproof#koruma#röle#konfigürasyon#vibrasyon#engineering#measurement#levelswitch#nivoswitch#solids#liquids#vibration