Mini-Cam

Ana Sayfa » Partnerlerimiz » Mini-Cam

Zorlu şartlarda inceleme çözümleri sunmaya devam ediyor

20 yılı aşkın bir süredir kurulan Mini-Cam Ltd, Proteus ™ Paletli, SOLOPro + ™ İtmeli Kameralar ve ProPIPE ™ Raporlama Yazılımı dahil olmak üzere Boru Hattı İnceleme Sistemlerinin üretimi ve dağıtımında uzmanlaşmıştır. Artan itibarımız, dünya çapında 25’ten fazla ülkedeki müşterilere satış, servis ve destek sağlayan Uluslararası Bayi Ağı aracılığıyla güçlü bir küresel prestij oluşturmamızı sağladı.

Sektördeki bilgi, deneyim ve müşteri geri bildirimi, zorlu ortamlar için sürekli yenilikler yapmak, öncü çözümler üretmemize olanak tanıdı. Çok uygun fiyatlarla akıllı, kullanıcı dostu, dayanıklı ve yüksek kaliteli sistemler üretmemizi kolaylaştırdı. Kendi özel tasarım ve imalat tesislerimiz, 2005 yılından beri akredite olduğumuz ISO9001 dahil olmak üzere, hem kendi standartlarımızı hem de İngiltere ve AB standartlarını koruyarak en üst düzeyde bir kalite kontrol süreci sunuyoruz.

Örnek alınan satış sonrası hizmetimiz, endüstri genelinde büyük bir saygı görür ve müşterilerimizin işletmeleri için minimum kesinti sağlamak üzere ekipmanın olabildiğince kısa sürede servise teslimini ve tamiratını gerçekleştirir.