info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

MSFM MCERTS – Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Uygulamalarına Özel Debimetre

MSFM MCERTS ALAN HIZ DEBİ ÖLÇER
Açık kanal izleme ve kısmen doldurulmuş borular için son derece hassas bir ultrasonik alan hızı MCERTS akış ölçer olan MSFM MCERTS akış ölçer ile akış doğruluğunu en üst düzeye çıkarın.

MSFM MCERTS Alan Hızı akış ölçer, bağımsız, pille çalışan eklemeli çok sensörlü bir akış ölçerdir ve MCERTS denetçileri tarafından doğrulama gerektiren sahalar için garantili akış ölçüm doğruluğu sağlamak üzere onaylanmıştır.

Portatif ve kolay kurulur, kısa süreli veya uzun süreli akış izleme programları için kullanılabilir. Uygun uygulamalar şunları içerir:

✔ Atıksu İzleme

✔ Atıksu İzleme

✔ Çevre İzni Düzenlemeleri (EPR)

✔ Giriş ve Sızma

✔ Kirlilik Kontrolü

✔ Sel Önleme

✔ İleri Akışları tam tedaviye iletin

✔ Deşarj Yönetimi

MCERTS AKREDİTASYONLU PORTATİF ULTRASONİK AV DEBİMETRE
MSFM MCERTS, Çevre Ajansı tarafından akredite edilmiştir ve Çevre İzin Düzenlemeleri (EPR) kapsamına giren herhangi bir işletme, endüstri veya su şirketi için ideal izleme sistemidir.

Şirketlerin herhangi bir zamanda mutabık kalınan rıza ile tahliye ile tam olarak ne olduğunu anlamalarını sağlar. Günde 50 metreküpün üzerindeki herhangi bir akış, Çevre Ajansının Kendi Kendini İzleme Sertifikasyon Planına göre MCERTS tarafından akredite edilmiş teknoloji ile izlenmelidir.

Su şirketleri, Pompa İstasyonu Acil Durum taşmasını hassas bir şekilde izlemek için kullanabilir. Atık su arıtma çalışmaları, tam arıtma ve nihai deşarj için İleri Akış (PFF) ile uyumu ölçebilir. Temiz su rezervuarlarında da kullanılabilir.

GELİŞTİRİLMİŞ HASSASİYET İÇİN ÇOKLU SENSÖR TEKNOLOJİSİ
Akış hızını belirlemek için hız, derinlik ve sıcaklığın kullanılması, bent veya kanal gerektirmeyen daha doğru bir okuma sağlar. Akış hızlarını etkileyebilecek üretim ve yoğun hava koşullarındaki değişikliklere otomatik olarak uyum sağlar.

MCERTS MSFM pille çalışır ve uzak siteler gibi şebeke elektriği olmayan kurulumlar için mükemmeldir.

Lityum İyon pilin ömrü 5 yıldır.

VERİ TARAMA
Detectronic’in özel veri merkezi ağınızı izler ve tıkanıklıkları sel ve kirliliğe neden olmadan önce tespit etmek için verilerinizi kullanır.

Gerçek zamanlı veri toplama ve izleme, kanalizasyon ağınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olur.
İnsan Zekasını kullanmak, yalnızca doğrulanmış müdahale raporları alacağınız anlamına gelir
Saha verileri, MET ofis verileri ve yerel çevresel veriler her saha için entegre edilmiştir
Her marka telemetreli monitörden alınan verilerle uyumlu