Mühendislik ve Müşavirlik

Ana Sayfa » Hizmetlerimiz » Mühendislik ve Müşavirlik

Uzmanlardan öğrenin. İşinizin değerini en üst düzeye taşıyın.

 

Çözüm planlamasından uygulamaya ve devam eden operasyonlara kadar, Aykome Mühendislik ve Müşavirlik, nerede ve ne zaman ihtiyacınız olursa olsun, en iyi hizmet ve iş sonuçlarını sizlere sunar.

Aykome Mühendislik ve Müşavirlik, iş, işlevsellik ve teknik uzmanlığın kapsamlı bir kombinasyonunu sunar. Danışmanlarımız varlık (su, atıksu, toprak vs.) odaklı sektörlerde derin deneyime sahiptir. Kurum stratejisinden atölye operasyonlarına kadar bir organizasyonun her seviyesinde iyileştirmeler yapmak için benzersiz bir uygulama bilgisi ve sektöre özel bilgilere hakimdirler.

 

Hizmetlerimiz

 

Aykome Mühendislik ve Müşavirlik ekibi, aşağıda belirtilen konularda kapsamlı ve küresel bir deneyim ile iş performansınızı artırır:

Uygulama hizmetleri
Proje Yönetimi
E-iş hizmetleri
Sistem yükseltme değerlendirmeleri
Saha çalışmaları sonrası etkinlik değerlendirmesi
İş danışmanlığı
Mobil çözümler
Teknik hizmetler

 

Peki faydamız nedir?


Aykome Mühendislik ve Müşavirlik, her görevde ölçülebilir iş sonuçları sunar. Sağlam ve tüm çözüm süreci boyunca destek sağlıyoruz. Hizmetlerimiz aşağıdakileri kapsar:

En son teknoloji ve fonksiyonel yenilikleri kullanarak Aykome Mühendislik çözümlerini uygulayan müşteriler için tam destek
İşletme maliyetini düşürmek ve değişen iş ortamlarına uyum sağlamak için müşteriler için ömür boyu güncel teknoloji ve destek sağlama
Devam eden operasyonlarda kaliteyi artırmak ve riski azaltmak adına müşavirlik sağlama