info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

MV145 – Batarya ve Dahili Belleğe Sahip Grafikli Ekran

TANIM

MV145  FLOWIZ ailesinin bir parçası bir olan  pilli çevirici  için  akış metre  güç herhangi ISOMAG olabilir  sensörü ,  ekleme  veya  flanşlı  DN1800 kadar. MV145 da  kadar yönetebilmek  için  iki basınç  ya da  sıcaklık sensörü .

MV145 edilebilir  güç  ile  lityum  ya da  alkalin pil   ve kolay bir ölçüm kesmeden, ikame edilmiş olabilir.
Pillerin  tahmini ömrü  , ölçüm koşullarına bağlı olarak 15 yıl veya daha fazladır  .

Opsiyonel olarak MV145,   DC bağlantısı ile şebekeden , ca veya cc veya bir  güneş panelinden beslenebilir ; bu durumda piller, elektrik kesintisi durumunda veri kaybını önleyen  bir  yedekleme işlevine sahiptir .

MS2500  akış sensörüne  ( DN1000’e kadar) bağlanan  MV145 , 2014/32/EU MID , Ek III MI-001 Avrupa yönergesine uygundur  .

 Dönüştürücü  bir iç sahiptir  sahip kayıt cihazı  depolama  akış ve basınç verileri  bir kayıt kapasitesine sahip  4GB kayıt yıllar garanti.
Cihaz,  çeşitli  sensör parametrelerini sürekli olarak  izleyen ve olası sorunları öngören  BIV (dahili doğrulayıcı)   sayesinde  eksiksiz bir teşhis ile donatılmıştır  .

Verir  programlama  yoluyla  klavyesi  ve  ekranı  veya mini ile  USB kablosu  bağlı  MCP yazılımıyla PC.

MV145 akış ölçerler için pil dönüştürücü  ,  elektromanyetik akış ölçerler ,  enerji sayaçları ,  ultrasonik akış ölçerler  ve  endüstriyel otomasyon sistemleri ,  1958’den beri ISOIL Industria’nın tutkusu ve sürekli araştırması olmuştur  ve herhangi bir bilgi veya tavsiye için uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin  .

Teknik özellikler

  • Sıvının minimum iletkenlik değeri 20 µS/cm.
  • Doğruluk Ölçülen değerin ± %0,4’ü, talep üzerine ± %0,2’si
  • Tekrarlanabilirlik: ± %0,5’ten daha iyi
  • Analog çıkış 4-20 mA aktif veya pille çalışıyorsa pasif.
  • Modbus protokolü ile RS485 çıkışı.
  • Muhafaza malzemesi: IP68 versiyonu için naylon veya alüminyum.