info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

MV255 – Pilli, Dahili Hafızalı ve 3G Modemli Manyetik Debimetre

MV255  FLOWIZ ailesinin bir parçası a,  pil dönüştürücü  ile  entegre modem  ISOMAG ailesi, sokma ya da F, herhangi bir sensör güç olabilir

MV255  FLOWIZ ailesinin bir parçası a,  pil dönüştürücü  ile  entegre modem  ISOMAG ailesi, insersiyon herhangi sensör güç veya DN1800 kadar flanşlı olabilir. MV255 ayrıca   iki  adede kadar basınç  veya  sıcaklık sensörünü yönetebilir .

MV255 FLOWIZ,   ölçülen tüm akış ve  basınç/sıcaklık verilerinin  kablosuz iletimini sağlayan entegre bir 3G UTMS/GPRS modeme sahiptir   İletişimde veri güvenliği, TSL/SLL standardı ile şifreleme ile garanti altına alınır  , veriler, veri aktarım zamanını ve maliyetlerini azaltmak için paketlenir  , işlem eşiklerinin  aşıldığı durumlarda SMS alarmları gönderilebilir  .

MV255,  lityum veya alkalin pillerle çalıştırılabilir , piller ölçümü kesintiye uğratmadan kolayca değiştirilebilir.
Pillerin   , ölçüm koşullarına bağlı olarak tahmini 15 yıl veya daha fazla ömrü vardır .
Opsiyonel olarak MV255   , DC bağlantısı aracılığıyla  şebekeden, ac veya cc’den veya  bir güneş panelinden beslenebilir ; bu durumda piller, elektrik kesintisi durumunda veri kaybını önleyen  bir  yedekleme işlevine sahiptir .

MV255 bağlanmış  MS2500  Avrupa direktifi 2014/32 / AB MID, Ek III MI-001 uyumlu olmasını (DN1000 kadar) akış sensörü.  Sıvının minimum iletkenlik değeri 20 µS/cm’dir.

Dönüştürücü  bir sahiptir  iç kayıt cihazı  depolama kapasitesine sahip  akış ve basınç  bir kayıt kapasitesine sahip veri  4GB garanti  kayıt yıllar .

 Enstrüman  ile donatılmıştır  gelişmiş teşhis  sayesinde  (built-in doğrulayıcı) BIV  sürekli çeşitli izler  sensör parametrelerini olası sorunları önceden tahmin.

Entegre modem MV255,  elektromanyetik akış ölçerler ,  enerji sayaçları ,  ultrasonik akış ölçerler  ve  endüstriyel otomasyon sistemlerine sahip pil dönüştürücü,   1958’den beri ISOIL Industria’nın tutkusu ve sürekli araştırması olmuştur  ve herhangi bir bilgi veya tavsiye için uzmanlarımızla iletişime geçmekten çekinmeyin  .

Teknik Özellikler

  • Doğruluk Ölçülen değerin ± %0,4’ü, talep üzerine ± %0,2’si
  • Tekrarlanabilirlik: ± %0,5’ten daha iyi
    Analog çıkış 4-20 mA aktif veya pille çalışıyorsa pasif.
  • Klavye ve ekran üzerinden veya MCP yazılımı aracılığıyla bilgisayara bağlı mini USB kablosu ile programlama.
  • Muhafaza malzemesi: IP68 versiyonu için naylon veya alüminyum.