info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

Radarınıza Girecek Transmitter!

MicroTREK-H

MicroTREK Mikro Dalga Radar kılavuzlu seviye transmiteri, iletken veya iletken olmayan sıvıların, hatta hamurların ve katıların seviye ölçümü için tasarlanmıştır. MicroTREK, bilinen TDR (Time Domain Reflectometry) prensibine dayanarak çalışır. Mikropulsler, bir prob kılavuzu boyunca ışık hızında gönderilir. Darbe ortam yüzeyine ulaştığında, elektronik modüle geri yansır. 

24 m’ye (80 feet) kadar ölçüm aralığı, ± 5 mm (0,2 inç) ölçüm hassasiyeti bulunan cihazın ölçümü dielektrik sabiti, sıcaklık, basınç ve yoğunluk değişimlerinden bağımsızdır. Çubuk, kablo ve koaksiyel problar ve segmentli çubuk probu versiyonu bulunmaktadır. 4-20 mA + HART çıkışı ve maksimum işlem basıncı 40 bar olup IP67 korumasına sahiptir. Ortam sıcaklık aralığı: –30 ° C … + 200 ° C (–22 ° F … + 392 ° F)
Ürün özellikleri arasında, 2 kablolu kompakt verici, yüksek basınç, yüksek sıcaklık aralığı, geniş prob aralığı, çubuk veya kablo probları, eklenti grafik gösterge modülü, plastik, alüminyum veya paslanmaz çelik gövde, tüm tank şekilleri için, dar kaplar için, ağır endüstriyel uygulamalar.

Detaylar için Aykome Mühendislik ile iletişime geçin. www.aykome.com.tr


#aykome#mühendislik#ankara#müşavirlik#nivelco#ölçüm#seviye#transmitter#swicth#şalter#basınç#sıcaklık#radar#kılavuz#engineering#measumerent#microtrek