info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

RTU KULLANIN; COVID YAYILIMINI AZALTIN!

Sahadaki tüm fiziksel ekipmanlar, sensörler, problar ve ölçüm cihazlarından gelen verileri toplamak üzere özel protokoller kullanır. Bu bilgileri hem uzak noktadaki izleme sistemlerine aktarır, hem de uzak noktadan müdahale edilebilmeyi sağlar. Bu sayede insan temasları en alt seviyeye iner, her türlü hastalık yayılımlarının önüne geçilmiş olunur.

S4W serisi, enerji kaynağının tüm alanlarında, su yönetimi, tele kontrol ve otomasyon uygulamaları için modüler bir cihaz serisidir. Bu cihaz serisi, geniş bir uygulama alanının gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiştir. En önemli özellikleri şunlardır: Mekanik olarak kararlı modüller ve -20 ila +70 °C arasında genişletilmiş sıcaklık aralığı sayesinde zorlu ortam koşulları için uygundur. Entegre kripto çipi ile yarının siber güvenlik gereksinimlerini karşılar. Entegre iletişim arayüzleri dahil, otomasyon fonksiyonları IEC 61131-3 desteklemektedir.

Bu kompakt S4W cihazlarının tümü aynı donanım mimarisine sahiptir. Bir 2G/3G/4G modem ve bir Ethernet bağlantı noktası içerirler. Giriş/çıkış sayısını artırmak için ön panele ilave iletişim modülleri (radyo, RS485, RS232 vb.) ve I/O genişletme modülleri eklenebilir.

S4W-Tools yardımcı programı, son derece basit ve kullanıcı dostu yapılandırma sağlar. Son derece etkileyici bir grafik ortam, ürünü ve tüm modüllerini temsil eder. Çok sayıda yazılım sihirbazı (kendini parametre izleme, dinamik hata bandı vb.) kullanıcıya adım adım rehberlik eder. Yapılandırmalar, Excel uyumlu bir dosya aracılığıyla içe veya dışa aktarılabilir. S4W-Tools yardımcı programı, son derece basit ve kullanıcı dostu yapılandırma sağlar .

Detaylı bilgilendirme için iletişime geçebilirsiniz. https://www.aykome.com.tr/s4w-rtu-endustriyel-ve-hvac-otomasyon-uygulamalari-uzak-terminal-unitesi/

aykome#aykometurkiye#ankara#ölçüm#sofrel#seviye#endüstriyel#uzakterminalunit#rtu#s4w#tools#measurement#engineering#water