info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

SCADA YAZILIMININ EN KOLAY HALİ

SCADA YAZILIMININ EN KOLAY HALİ

SOFREL PCWin2 SCADA Merkez İstasyon Yazılımı, endüstriyel ekipmanları çalıştırmak için en uygun çözümdür. Yazılımın sunduğu fonksiyonlar ve araçlar, operatörlerin ihtiyaçlarına basit ve verimli bir çözüm sunmak amacıyla sürekli geliştirilmiştir.
Çeşitli iletişim ortamlarına (GSM, GPRS, PSTN, Radyo, Ethernet, İnternet vb.) hizmet sunan PCWin2, operatörlerin kurulumlarıyla temas halinde kalmalarını ve ağlarını kalıcı olarak izlemelerini sağlar. Merkezde toplanan veriler, sistemin sürekli operasyonel olarak izlenmesini, elektronik ve/veya mekanik davranışların daha iyi anlaşılmasını ve sürekli optimize edilmesini sağlar.
SMS / e-posta yoluyla merkezi alarm raporlaması, otomatik hesaplamalar (ortalama akışlar, bakiyeler, formüller vb.), eğri çizimi, grafik mimik diyagramları, raporları Excel formatında çalıştırma, bir web tarayıcısında görüntüleme, cihazların parametrelerine dayalı kendi kendine yapılandırma gibi temel fonksiyonlara sahiptir.
Sofrel telemetrisi ve SCADA sisteminin kalbinde yer alan PCWin2, tüm ürün serisiyle uyumludur (AS – S500 – LS / LT – Cellbox – Telbox – S50).