info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

ŞEBEKENİZ, SOFREL’İN KONTROLÜ ALTINDA!

Sofrel-LT-V-installato-su-una-valvola-di-regolazione-di-pressione

SOFREL LT-V, su dağıtım şebekelerindeki basınç kontrol valflerini kontrol etmek için özel olarak tasarlanmış bir veri kaydedicidir. Su basmasına neden olan ve elektrik beslemesine sahip olmayan yeraltı menhollerine kurulumu yapılır ve zorlu ortamlarda kullanım için gerekli tüm özelliklere sahiptir.
• IP68 koruma (1 m su altında – 100 gün çalışma)
• Uzun ömürlü pil (günlük 2 gönderim olarak ayarlandığında 8 yıllık kullanım olanağı)
• 4 Dijital giriş (DIs) ve opsiyonel 2 Analog giriş (AIs)
• Vana kontrolü için mandal solenoidli çalışma prensibi
• SIM kart ve pile kolay erişim
• Yerinde veri alma işi için Bluetooth bağlantısıyla iletişim
Uygulama alanları şu şekildedir; geceleri şebekenin basıncını düşürerek kaçak miktarını azaltılması, basınçtaki ani değişikliklerin yoğunluğunu azaltarak şebekenin ömrünü uzatma, şebekedeki su sirkülasyonunu kontrol etmeniz gibi örnekleri verilebilir.

Vana kontrol fonksiyonuna ek olarak SOFREL LT-V, ayarlanabilir bir kayıt süresine göre kaydettiği akış ve basınç verilerini bir merkezi sisteme (SCADA merkezi istasyonu, WEB LS sunucusu, vb.) GPRS bağlantısı ile göndereblir.
Herhangi bir uyarı olması durumunda (örneğin, debi veya basınç limitleri aşıldığında), LT-V, SMS ile bir uyarı mesajı da gönderebilir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr
#aykome#aykomemühendislik#ankara#mühendislik#müşavirlik#belediye#yeraltı#su#şebeke#haberleşme#logger#yazılım#software#sofrel#scada#otomasyon#automation#water#gprs#engineering