SON DAKİKA !!!

SON DAKİKA !!!

Gelişmiş kayıp kaçak tespit teknolojilerinde İsviçre merkezli, ARGE ve Üretim merkezi Almanya olan dünya lideri Gutermann AG, Acquedotto Pugliese (AQP) ile yaklaşık 15 milyon Euro değerinde bir sözleşme imzaladı.

Güney İtalya’daki Apulia ve Basilicata Bölgeleri için kaçak tespit ve izleme teknolojisi sunarak Avrupa kıtasına büyük bir imza atmış oldu.

Sözleşmenin bir parçası olarak Gutermann, yüksek verimli hücresel dar bant-IoT iletişim teknolojisini kullanan 20.000’den fazla ZONESCAN NB-IoT ilişkili gürültü kaydedici korelatör sağlayacak.

Gutermann’ın amiral gemisi kaçak izleme ürünü, AQP’nin tüm su dağıtım sistemi boyunca yaklaşık 200 kasaba ve şehirde bu teknolojiyi üç yıldan kısa bir süre içinde devreye alma planıyla AQP tarafından yoğun bir test sürecinden sonra bir dizi rekabetçi ürün arasından seçildi. Bu dağıtım şimdiye kadar Kıta Avrupası’nda türünün açık ara en büyüğü olacak.

Türkiye temsilcisi olduğumuz Gutermann’ı kutlar, böylesine faydalı projeleri Türkiye sınırları içerisinde de genişletebilmek isteriz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

#otomasyon#altyapı#gutermann#sukayıpkaçak