info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

Tıkalı Kanal Uzmanı Yerli Savaşçı..!

Diyarbakır Diski Genel Müdürlüğü tarafından talep edilen özel tasarım “Kanal Açma ve Görüntüleme Aracı” sahadaki çalışmalarına başladı. 1.600 litre su hacmine sahip tank üzerinden 150 bar basınçla dakikada 100 litre su pompalayabilen güçlü dizel motor ve pompa sayesinde DN600 çaplara kadar tıkalı kanal bırakmaz..!

Büyük bir özveri ve başarılı bir ekip çalışması ile hazırlanan aracın 2 (iki) gün süren eğitimleri de başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Arıza müdahalelerinde de kullanılacak olan “Kanal Açma ve Görüntüleme Aracı” içerisine hidrolik makine, jeneratör, dalgıç pompa ve kanal tıkama balonları gibi ihtiyaç olabilecek her türlü donanımlar için özel bölümler yapıldı. Yerli ve milli marka tercih eden kurum, en zor tıkanıklıkları çözmek adına özel nozulları da (kanal açma başlığı) envanterine kattı.

Diyarbakır halkına en iyi hizmeti sunmayı kendine hedef edinen Diski Genel Müdürlüğüne, Aykome’yi tercih ettiği için teşekkür eder, aracın kuruma ve Diyarbakır halkına hayırlı olmasını dileriz.