info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

Uluslararası Partnerlerimiz

guterman

GUTERMANN, 60 yılı aşkın bir süredir geleneksel akustik sızıntı tespit ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve dağıtımı konusunda uzmanlaşmıştır. Sürekli olarak inovasyona odaklanarak, sektörümüzdeki yeni ürün geliştirmelerinin ön saflarında yer aldık, her zaman su kaçağı yönetimi teknolojisinin sınırlarını zorladık ve sıklıkla rakiplerimiz tarafından kopyalandık, ancak hiçbir zaman tam olarak eşleşmedik. Ürün kalitesi, işlevsellik ve kullanıcı dostu olma konusundaki yorulmaz bağlılığımız sayesinde GUTERMANN, dünya çapında kaçak tespit teknolojisinde hassasiyet, kalite ve güvenilirlik ile eş anlamlı hale geldi.


isoil

ISOIL Industria, üretim merkezi HEMINA ve akredite kalibrasyon laboratuvarı olan (LIBRA) sıvılar için elektromanyetik ve ultrasonik akış ölçerlerin küresel üreticisi ve tedarikçisidir.

Akış, Seviyeler, Enerji Ölçümü, Analiz, Otomasyon ve Kontroller, Donanım Sistemleri ve Yazılımı kapsayan ürün grupları ile ağırlıklı olarak entegre su döngüsü, HVAC, endüstriyel otomasyon, güvenlik ve nakliye kontrolü, gıda ve kimya endüstrileri, tarım sektörlerinde ve bina otomasyonu alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

ISOCONTROL (su sektörü), ISOTHERMIC (termal enerji, endüstriyel ve sivil otomasyon) ve ISOTRACK (genel olarak demiryolu ve toplu taşıma) bölümleri aracılığıyla ISOIL Industria, satın almadan önce kişiselleştirilmiş tavsiyelerden bakım planlarına kadar uzanan nitelikli ve özel bir hizmet ve teknik yardım sunar.


nivelco

1982 yılında endüstriyel seviye ölçümü ve kontrol ürünlerinin üretimine odaklanmak üzere kurulan NIVELCO, şu anda Macaristan merkezli dünya çapında bir uzmandır. NIVELCO’nun gücü, 80 çalkantılı yıl boyunca dört temel ilke tarafından yönlendirilen bir aile şirketi tarafından oluşturulan sağlam temelden kaynaklanmaktadır:

  •     Kurucuların Bilgi ve Tecrübelerine Saygı
  •     Ürünlerimizde Profesyonel Gurur
  •     Meslektaşlarımıza ve Müşterilerimize Karşı Sorumluluk
  •     Ürün ve Hizmetlerimizin Değer Sağlamasını Sağlamak

NIVELCO, dünya pazarında lider ve saygın bir konum oluşturmuş ve sürdürmüştür ve şimdiye kadar 1 milyondan fazla seviye enstrümantasyonu satmıştır: NIVELCO, şu anda dünyanın en büyük ultrasonik seviye vericisi üreticilerinden biridir.

Avusturya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, ABD, Hindistan, Hırvatistan, Yunanistan’daki yan kuruluşları ve tüm dünyada 80’den fazla ülkedeki distribütörleri aracılığıyla NIVELCO, artık ihracata yönelik bir şirket olduğunu kanıtlamıştır ve neredeyse tüm dünyada temsil edilmektedir.


Su ve enerji, ekonomik ve insani gelişme için elzemdir ve sürdürülebilir kalkınma stratejilerinin merkezinde yer alır. Bu dijital devrim ve bağlantılı nesneler çağında, LACROIX Environment etkinliğinin akıllı bir ortam kullanma tercihi, hem insanlara hem de çevreye fayda sağlayan en iyi teknolojileri kullanma taahhüdünü yansıtıyor.

Sondaj, içme suyu arıtma tesisleri, rezervuarlar, ölçüm gözlem delikleri, atık su kaldırma istasyonları, arıtma tesisleri, birleşik kanalizasyon taşmaları… her tür su döngüsü yapısının çalışmasını izlemek ve optimize etmek için bir SOFREL çözümü vardır.

Alarm iletiminden veri kaydına ve proses otomasyonuna kadar SOFREL ürünleri, su şebekesi işletimi konusunda her türlü ihtiyacınıza çözüm sunar.

Zorlu ortamlardaki tesislerin kısıtlamalarını karşılamak üzere tasarlanan SOFREL çözümleri, yenilik, performans, sağlamlık ve kullanım kolaylığını bir araya getirir.


Jeo-uzaysal analitiklerimiz, iş liderlerinin yatırıma öncelik vermelerine, varlık değerini artırmalarına, kaynakları optimize etmelerine ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur. Ormancılık ve tarımdan enerji ve suya kadar her alanda yanınızdayız.

Water SAT jeo-uzaysal AI çözümü, su liderlerinin kritik altyapınıza yapılan yatırımları önceliklendirmesine, planlamasına ve optimize etmesine olanak tanır. Yer tabanlı mühendislik kaynaklarınızı ne zaman ve nereye yönlendireceğinizi söyler. Başarısızlık riskini azaltmanıza yardımcı olur. Ve su değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Forest SAT jeo-uzaysal yapay zeka çözümü, orman liderlerinin envanterinize yapılan yatırımı önceliklendirmesine, planlamasına ve optimize etmesine olanak tanır. Tüm orman yaşam döngüsünü takip eden bu çözüm, uydu ve çoklu veri beslemelerini piyasadaki en gelişmiş yapay zeka ile birleştirir. Yer tabanlı kaynaklarınızı ne zaman ve nereye yönlendireceğinizi size söyler. Büyük ölçekli verimlilikler sağlamanıza yardımcı olur. Ve kereste değerini en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur. Tümü, maliyetli hava araştırmalarına ihtiyaç duymadan.

Geospatial AI, çiftçilerin ve üreticilerin mahsul potansiyelini en üst düzeye çıkarmasını sağlar. Bacak çalışmasını verim yönetiminin dışında tutuyoruz. Power SAT jeo-uzamsal AI çözümü, kamu hizmetleri liderlerinin kritik altyapıya yapılan yatırımları önceliklendirmesine, planlamasına ve optimize etmesine olanak tanır. Yer tabanlı kaynaklarınızı ne zaman ve nereye yönlendireceğinizi size söyler. Ve ağ riskinden kurtulmanıza yardımcı olur.


Detectronic, atık su seviyelerini ve akış hızlarını ölçmeye, kaydetmeye, raporlamaya ve tepki vermeye odaklanan Kanalizasyon ve Atık Su Şebekesi İzleme ve Yönetiminde uzmanıdır.

Detectronic, kalite ve verimlilik konusunda tutkuludur. Müşterilere problem çözmede analitik, yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşımla yardımcı olmaya kararlıyız.

Detectronic, kanalizasyon, atık su ve ticari atık suların uzman atık su şebekesi izlemesi için bir dizi ultrasonik atık su akışı, seviye ve su kalitesi izleme ekipmanı tasarlar ve üretir.

Su şirketlerinin şebekelerini ve süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için ultrasonik akış ölçüm teknolojisini kullanıyoruz. Akış ölçerler, selin erken tespiti, giriş ve sızma oranlarının anlaşılması, STK izlemesi ve kanalizasyonun akıllı şebeke izlemesi için kullanılabilir. Ürünlerimiz kısa ve kalıcı akış izleme projeleri için kullanılmaktadır.