info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

YERALTININ GÖZÜ KULAĞI!

Gutermann markasının Zonescan 820 model ürünü, piyasadaki en gelişmiş, güçlü ve en iyi performans gösteren gürültü kaydedici korelatörüdür. Su kayıp-kaçak ve sızıntı sesini detaylı bir şekilde günlük olarak kaydeder. Dünya çapında tek radyo frekans özellikli kayıt cihazıdır. Ses kayıt, frekans spektrumu ve sesleri detaylı ilişkilendirici özelliğe sahiptir. Bu özelliği ile dış kaynaklardan gelen gürültüleri filtreler ve loggerlar arasında çapraz korelasyon yaparak su kayıp-kaçak ve sızıntının yerini noktasal olarak tespit eder.

ZONESCAN 820 koy & kaldır, sürüş veya sabit ağ (uzaktan erişim Alpha) modunda kullanımı sağlayabileceğiniz bir gürültü kaydedici alırsınız. Bu, çalışma modunuzu yol boyunca değiştirmenize veya gelecekte envanterinize daha fazla kayıt cihazı eklemenize izin verir. En son teknolojiye tam olarak uymak için kaydedicilerinizin donanım yazılımını istediğiniz zaman yükseltmenize yardımcı olmamızı sağlayan iki yönlü telsiz bağlantısı bulunur. Kullanımı kolay ZONESCAN Akıllı yönetim aracı (Android işletim sistemi altında), şebekenizi yönetmeyi ve tüm verileri “bulutta” saklamayı seçmeniz durumunda tüm proje verilerinizi ZONESCAN Net’e aktarmanıza olanak tanır.

Ekipman Aksesuarları;
-1×10 Zonescan 820 gürültü kaydedici korelatör
-1x Sistem iletişim bağlantı aracı (Comm Link)
-1x Akıllı yazılım (Android cihazlar için)
-1x Sağlam taşıma çantası
-1x Araç üstü anten ve şarj cihazı

Detaylı bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.aykome.com.tr

aykome#aykomemühendislik#engineering#ankara#yeraltı#ölçüm#belediye#logger#kaydedici#su#kayıp#kaçak#water#flow#zonescan#gutermann#measurement