info@aykome.com.tr

+90 312 251 22 00

RADAR’A YAKALANDINIZ!

MicroTREK Kılavuzlu Dalga Radarı seviye vericisi, iletken veya iletken olmayan sıvıların ve katıların sürekli seviye ölçümü için tasarlanmıştır. MicroTREK seviye göstergesi, iyi bilinen TDR (Zaman Alanı Yansıma Ölçümü ) ilkesine göre çalışır. Mikro darbeler, ışık hızında bir sonda kılavuzu boyunca gönderilir. Darbe ortamın yüzeyine ulaşır ulaşmaz elektronik modüle geri yansıtılır. Yansıyan sinyal malzemenin dielektrik sabitine bağlıdır, ölçümün yapılabilirliği er ≥ 1.4’tür.
TDR teknolojisi, ortamın ve mekanın özelliklerinden etkilenmez. Ölçüm ayrıca sıcaklık, basınç, dielektrik sabiti gibi malzemelerin fiziksel özelliklerindeki değişimden etkilenmez. Başlıca uygulama alanları; tarım, inşaat malzemeleri, kimyasal endüstri, yiyecek ve içecek, enerji santralleri, petrol endüstrisi, su / atık su endüstrisi.

Güç kaynağı 18–35 VDC, ortam sıcaklığı -30°C…+60°C, proses sıcaklığı -30°C…+200°C, proses basıncı -1–40 bar, ölçüm aralığı 0-24 m, çıkış 4…20 mA + HART®, giriş koruması IP67, onaylar ATEX, IEC Ex, INMETRO.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
2 telli kompakt verici
Doğruluk: ±5 veya ±20 mm
Yüksek basınç dayanımı
Yüksek sıcaklık aralığı
Geniş prob yelpazesi
Son derece küçük ölü bant
Çubuk, kablo veya koaksiyel prob versiyonları
Takılabilir grafik ekran modülü
Patlamaya dayanıklı varyantlar mevcuttur
Plastik, alüminyum veya paslanmaz çelik gövde
Ürün yüzeyinin üzerinde türbülanslı yüzey, yoğun toz, buhar veya basınçlı gaz tabakaları olan ortamlar
Tüm tank şekilleri için, dar gemiler ve yüzeyler için
Ağır endüstriyel uygulamalar için tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. https://www.aykome.com.tr/microtrek-mikrodalga-kilavuzlu-seviye-transmitteri/#aykome#aykomemühendislik#ankara#nivelco#mühendislik#radar#engineering#microtrek #switch#transmitter#şalter#seviyeanahtar